Lynn Russell CHADWICK (1914-2003). Seated... - Lot 75 - Artenchères

Lot 75
Estimation :
100 - 150 EUR
Lynn Russell CHADWICK (1914-2003). Seated figure, 1971. Lithographie signée et datée. Feuillet. 27,5x19 cm.
Mes ordres d'achat